Alışveriş Sepeti  

ÜRÜN YOK

Satın Al

Haber bülteni

Yeniliklerden haberdar olmak için hemen üye olun.

1983 den beri var olduğumuz sektörde; BEST ELEKTRİK LTD.ŞTİ. adı altında 1993 de yenilikci, paylaşımcı anlayışla, genç ve dinamik bir kadro oluşturup ticaretimize devam ettik. Endüstriyel elektrik malzemeleri satışı yapan firmamız, bayiliklerinin yanı sıra fason imalatları olan ikaz sistemleri (motorlu siren, döner-flaşör lambalar), pano sarf malzemeleri (kablo pabucu,mesnet izolatörleri) ,telefon kutusu ve modülleri gibi ürünleri de satmaya devam etmektedir.


Best elektrik, yenilikçi anlayışı ila 1998 yılında aydınlatma ürünleri ithalatına da başlamış olup, önemli bir marka olma yolunda ilerlemiştir. Bu gün birçok firmaya da ilham kaynağı olmuş olan BESTAR markasının sahibi olma gururunu taşımaktadır. Aydınlatma sektöründe öncü bir marka olan firmamız bine yakın ürün çeşidi ve bunlara ait katalog, web sitesi (www.bestar.com.tr) ile de müşterilerine ulaşmaktadır. Firmamız yeniliklerini paylaşma ve tanıtma için de sektörümüze ait olan aydınlatma fuarının yanı sıra yapı fuarında da uzun süredir yerini almaktadır.Best elektrik olarak yurt dışında da bilinen BESTAR markamızın daha çok bilinirliğini artırmak onu tanıtmak adına da yurt dışı fuarlarına da katılmayı hedeflemektedir.

 

Yenilikler devam ediyor; Best elektrik solar enerji sektörün de.Dünyamız da artan enerji ihtiyacı hepimizi alternatif kaynaklara yöneltmiştir.firmamız bu konuda güneş panelleri ithalatına da 2008 yılı sonlarında başlamış bulunmaktadır. Solarland markası adı altında (www.solarland.com.tr) ürünlerini müşterileri ile buluşturan firmamız bu sektörün de fuarlarına katılarak yeniklerini tanıtmaya devam etmektedir.

Günümüz ticaretinde değişen koşullara gelişen teknolojilere ayak uydurmaya çalışan firmamız çağın hız ve bilgi çağı olduğu gerçeğinden yola çıkarak hizmet ve ürünlerini daha hızlı sağlamak için büyük çaba göstermektedir. Firmamız, 22 çalışanı, 6 aracı, 3000 m2’lik ana deposu, iki showroom , bir lojistik merkezi ile ve güçlü sermaye yapısıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Yurt genelinde 45 şehre aktif ziyaret yaparak ticaret yapmakta olan firmamız yaş ortalaması 32 olan genç ve dinamik kadrosu ile geçmişten aldığı deneyim ve tecrübe ile hizmetlerine devam etmektedir .

 

BEST elektrik olarak hedefimiz kaliteli bir hayat için; kaliteli ürün ve hizmet diyoruz.

 

BEST olmamızın farkı!

 

Aydınlık günlere...